Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

P.P.H. STALCO sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wizyt w sklepach na powierzonym terenie (południowa część województwa Dolnośląskiego oraz część Opolszczyzny) według ustalonego planu.

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

  • Wdrażanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów.

  • Kontrola należności (pilnowanie terminowych płatności klientów).

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

  • Budowa oraz utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami.

  • Współpraca z różnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży.

  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.

  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.

  • Znajomość MS Office.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe. interpersonalne oraz kultura osobista.

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Poczucie humoru

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie plus wypracowana prowizja.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia w zakresie asortymentu produktowego.