Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MULTI-FORM II Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów hurtowni,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów.

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz wyraźne zdolności handlowe,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie handlowe w branży wykończeniowej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Uczciwość, samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Profesjonalne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Multi-Form II Sp. z o.o. - firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży artykułów wykończenia wnętrz, istniejąca od 27 lat na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi nabór na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy