Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Fabory Poland

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami.

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

  • Przygotowywanie ofert.

  • Informowanie klientów o produktach i bieżących promocjach.

  • Oferowanie klientom dostępnych rozwiązań technicznych.

Nasze wymagania

  • Być uprzejmy, profesjonalny oraz pozytywnie nastawiony do ludzi i pracy.

  • Być odpowiedzialny i pracowity.

  • Być niezależny i dyspozycyjny.

  • Dobrze organizować swój czas pracy.

  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

  • Płynnie obsługiwać komputer i znać pakiet MS Office w stopniu dobrym.

  • Mieć wykształcenie min. średnie.

  • Mieć doświadczenie jako przedstawiciel handlowy (dodatkowy atut).

  • Znać język angielski (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Stanowisko przedstawiciela handlowego jest bardzo ważnym elementem w łańcuchu sprzedaży. Jako firma wspieramy swoich pracowników regularnymi szkoleniami, odpowiednim wsparciem merytorycznym oraz technicznym. Staramy się budować i utrzymywać stabilny i zgrany zespół oraz przyjazną atmosferę pracy.

  • Oferujemy również:

  • Kandydatowi, który spełni nasze oczekiwania oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.

  • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników.

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej międzynarodowej firmie.

  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Samochód służbowy również do indywidualnego użytku.

  • Telefon komórkowy, laptop.

  • Prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie NW.

O nas

Kim jest Fabory?

Fabory jest spółką handlową i oferuje szeroką ofertę elementów złącznych, narzędzi, produktów przemysłowych i produktów BHP renomowanych i znanych marek. Do naszych głównych klientów należą między innymi firmy zajmujące się naprawami i konserwacją, a także producenci maszyn, którzy wykorzystują materiały do produkcji. Nasi klienci działają na wielu rynkach i w licznych branżach, a my świadczymy usługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla międzynarodowych firm, wspierając ich codzienną produkcję, konserwację i naprawy.

Fabory szuka Przedstawiciela Handlowego do naszego działu Sprzedaży (region: Dolny Śląsk – Legnica, Lubin, Wałbrzych, Jelenia Góra).