Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Raj-Pol Sp. Z o.o. Sp. kO firmie

4 000–10 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów firmy poprzez pozyskiwanie Partnerów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie, budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych biznesowych kontaktów z Partnerami Handlowymi
  • Monitorowanie obsługi posprzedażowej (opieka nad zamówieniami swoich klientów)
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży tekstylnej oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży dystrybucyjnej (mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej).
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B i aktywnej sprzedaży.
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i kreatywność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Nastawienie na sukces i realizację celów.
  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do delegacji na terenie całej Polski.

Mile widziane

  • Własna baza klientów sieci sklepów spożywczo-przemysłowych oraz tekstylnych.

To oferujemy

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód, tablet, telefon komórkowy)
  • Umowa o prace i atrakcyjny system prowizyjny
  • Firmowe eventy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Certyfikaty
  • Duże projekty polskie i międzynarodowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prace w miłym, ambitnym zespole

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Raj-Pol Sp. Z o.o. Sp. k

Marka Raj-Pol zajmuje się produkcją i dystrybucją bielizny (damskiej, męskiej, dziecięcej) oraz innych tekstyliów. Naszą ofertę dedykujemy, małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom. Chcąc dotrzeć do klientów indywidualnych w roku 2020 uruchomiliśmy sklep internetowy rajstore.pl oraz platformę dla klientów biznesowych B2B.raj-pol.com.pl.

Przedstawiciel Handlowy, dolnośląskie