Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Recovet Sp. z o. o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy

  • systematyczne poszerzanie sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów

  • rozwijanie oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • realizacja celów wyznaczonych w regionie

  • doskonała znajomość aktualnej oferty produktowej

  • organizacja prezentacji i szkoleń dotyczących produktów

  • systematyczne raportowanie działań

  • śledzenie rynku zoologiczno- weterynaryjnego i monitorowanie działań konkurencji

  • współpraca z centralą firmy w Łodzi

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, otwartość i wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą zoologiczną

  • znajomość oprogramowania Insert GT (Subiekt, Gestor)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie- adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • interesującą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wielu uznanych i nagradzanych marek tj. Recobed, Recofun, Recosnack, Vetiq, Synergy Labs, Micromed, L’chic, Pawz, For Fun Pets.

Nasza Firma prężnie rozwija się w branży zoologiczono-weterynaryjnej od 15 lat.

Jeżeli jesteś skutecznym sprzedawcą, świetnie organizujesz swoją pracę, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz zaangażować się w swoją pracę zgłoś nam swoją kandydaturę jako Regionalny partner rozwoju sprzedaży i zostań członkiem naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy