Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - Doradca agrotechniczny

Osadkowski Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych
  • Doradztwo w zakresie tematów agrotechnicznych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
  • Masz doświadczenie handlowe
  • Lubisz pracę „w terenie” i kontakty z ludźmi
  • Jesteś zaangażowany/-a w pracy oraz kreatywny/-a
  • Jesteś zorientowany/-a na osiąganie celów
  • Potrafisz efektywnie planować i organizować sobie swoją pracę
  • Potrafisz współpracować w zespole i jesteś komunikatywny/-a
  • Jesteś dyspozycyjny/-a i gotowy/-a do wyjazdów służbowych
  • Znasz pakiet MS Office (Word, Excel)
  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej – doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub w firmie z branży rolnej
  • Znajomość lokalnego rynku środków do produkcji rolnej
  • Doświadczenie zawodowe w firmie o podobnym profilu do Osadkowski S.A.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia zależna od Twoich wyników pracy)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne min. Raz na kwartał oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę
  • Dodatkowy urlop urodzinowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje obroty przekraczające miliard złotych rocznie i dzięki temu jest jedną ze 100 największych firm o polskim kapitale – to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy specjalistów interesujących się tematami agrotechnicznymi w każdym województwie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osadkowski Sp. z o.o.

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją.

Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/

Przedstawiciel handlowy - Doradca agrotechniczny, zachodniopomorskie