Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Doradca ds. fotowoltaiki

EKO - ON S.C. KRZYSZTOF GAWROŃSKI, PIOTR WALCZAK

4 00020 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami

  • Rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Wykonywanie audytów technicznych u pozyskanych klientów

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Ambicja, zaangażowanie i ukierunkowanie na sukces

Mile widziane

  • Znajomość branży elektrowni fotowoltaicznych

  • Własna baza klientów

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Dodatkowe premie dla najlepszych sprzedawców

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia na start i przez cały okres pracy

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników na każdym etapie

  • Materiały marketingowe

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość tworzenia własnego zespołu

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, auto służbowe - do dyspozycji dla zaangażowanych Handlowców)

  • Możliwość awansu i stałego podnoszenia kwalifikacji

O nas

Postaw na wiedzę i doświadczenie!

Jesteśmy firmą od wielu lat działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Stosowane przez nas rozwiązania gwarantują znaczące oszczędności i poprawę otaczającego nas środowiska.

Dzięki młodej i świetnie wykwalifikowanej kadrze, połączonej z bardzo wysoką jakością oferowanych produktów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

Praca w Eko-On to dni pełne ciekawych wyzwań, zespołowej współpracy i słonecznego uśmiechu!

Do firmy z wieloletnim doświadczeniem poszukujemy brakującego ogniwa:

Przedstawiciela Handlowego /Doradcy ds. fotowoltaiki