Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE

ZIELONEQ sp. z o.o.

  • Sycowska 45, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Sycowska 45

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. Fotowoltaiki, Pomp Ciepła, Inteligentny Dom

  • aktywne pozyskiwanie klienta indywidualnego i biznesowego

  • budowanie bazy Klientów i pozyskiwanie leadów

  • spotkania z klientami - sprzedaż innowacyjnych rozwiązań z branży OZE

  • kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i B2B

Nasze wymagania

  • znasz branżę i rynek OZE – min. 1 rok doświadczenia;

  • odnosisz sukcesy w sprzedaży bezpośredniej i realizujesz cele sprzedażowe;

  • potrafisz budować trwałe relacje interpersonalne;

  • jesteś ambitny i chcesz zarabiać duże pieniądze;

  • cenisz rozwój osobisty, jesteś otwarty na szkolenia i nowe wyzwania;

  • dbasz o wysokie standardy w pracy z Klientem;

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedaży;

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bardzo wysokie prowizje;

  • stabilność firmy z 16-letnią obecnością na rynku;

  • umowę o pracę na etat lub współpracę, jeśli jesteś przedsiębiorcą;

  • energiczny i zmotywowany Zespół;

  • jasną ścieżkę rozwoju;

  • pakiet szkoleń rozwojowych i technicznych;

  • pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

  • samochód służbowy;

  • narzędzia pracy (laptop, tablet, smartphone);

  • dobrą organizację pracy;

  • wsparcie działu administracji ds. dokumentacji;

  • wsparcie działu technicznego;

  • prywatna opieka medyczna;

  • budżet reprezentacyjny;

  • wyjazdy integracyjne.

O nas

zieloneQ to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi technologiami.

Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek oraz środowisko.

Od 2004 roku dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz inteligentnych instalacji automatyki budynków.

Poszukujemy do naszego Zespołu ludzi, którzy swą energią gotowi są zmieniać świat na lepszy, bardziej Zielony!

Chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszą stronę www.zieloneQ.pl