Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
EKOPLON HANDLOWY

Przedstawiciel handlowy - Doradca ds. żywienia zwierząt

EKOPLON HANDLOWYO firmie

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych,

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami,

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa,

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie uzgodnionych działań marketingowych,

  • prowadzenie działań doradczych dla ferm, hodowców i dystrybutorów,

  • realizacja działań okołosprzedażowych - zapewnienie obsługi posprzedażowej (serwisu),

  • utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • koordynowanie dostaw i nadzór nad przebiegiem ich realizacji.

Nasze wymagania

  • umiejętności sprzedażowe oraz znajomość specyfiki handlowej branży rolnej,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji biznesowych,

  • znajomości pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Excel, Power Point),

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w firmach o podobnym profilu,

  • doświadczenie w sprzedaży i doradztwie dla ferm drobiu

  • wykształcenie zootechniczne/zainteresowanie /wiedza z zakresu branży rolniczej

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w tym, wsparcie i szkolenia produktowe, rolnicze oraz rozwojowe

  • ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny

  • samochód służbowy (klasa średnia Ford - także do użytku prywatnego)

  • narzędzia pracy laptop, tablet i telefon,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę,

  • indywidualnie dobrany program wdrożenia w nowe obowiązki i środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje