Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy/ Doradca Energetyczny - Rynek B2C

SUNVIVAL ENERGY SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy.

  • Doradztwo techniczno-produktowe.

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji.

  • Negocjowanie umów.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerstwie.

  • Bieżące raportowanie działań sprzedażowych.

  • Wsparcie posprzedażowe.

Nasze wymagania

  • Entuzjazmu, samodzielności, dążenia do profesjonalnego rozwoju.

  • Doświadczenia (min. 2-lata), w sprzedaży produktów lub/i usług w sektorze B2C lub B2B popartego sukcesami - preferowane doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientami.

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, nastawienia na realizację celów.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.

  • Swobodnego posługiwania się w codziennej pracy komputerem (Microsoft Office, oraz innymi aplikacjami dla sieci sprzedaży min. CRM).

  • Posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników.

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, kartę paliwową, telefon, komputer.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w energicznym zespole i realny wpływ na budowanie naszych struktur - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje.

  • Wsparcie naszego contact center, w zakresie umawiania spotkań z klientami.

  • Zautomatyzowany system ofertowania i wyliczania prowizji.

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy.

  • Szkolenia handlowe i techniczne oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

SUNVIVAL ENERGY SPÓŁKA Z O. O.

Sunvival Energy jest częścią grupy Sunrise Energy – jednej z najszybciej rozwijających się grup inwestycyjnych na rynku energii odnawialnej w Polsce.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

Filary, na których Sunvival Energy buduje swoją pozycję lidera rynku energii odnawialnej, to zespół ekspertów z różnych branż oraz produkty i komponenty renomowanych producentów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy