Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy/Doradca Handlowy

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

PMT – agencja marketingowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż. Do projektu prowadzonego dla naszego Klienta z branży FMCG poszukuje Przedstawiciela Handlowego (rynek tradycyjny).

Region pracy: województwo śląskie.

Miasta bazowe: Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami w tradycyjnym kanale dystrybucji,
  • Dbanie o ekspozycję produktów oraz negocjowanie najlepszych lokalizacji,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
  • Kontrola oraz monitorowanie bieżących wyników,
  • Rozwój i analiza sprzedaży nowych produktów.

Wymagania pracodawcy

  • Zorientowanie na cel, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.

PMT – agencja marketingowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż.

Przedstawiciel Handlowy/Doradca Handlowy, Bielsko-Biała