Przedstawiciel handlowy - Doradca handlowy – branża materiałów budowlanych

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycja budowlane.

  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe i realizacja zamówień.

  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od firm wykonawczych i handlowych z branży budowlanej.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego.

  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B.

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną, kwartalną, roczną.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Wiedza, wiarygodność i współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej 3W będącej największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć 54 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 13 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Przewiń do profilu firmy