Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Doradca klienta

PRO Sp. z o.o.O firmie

  • Bartoszyce

    Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,

  • pozyskiwanie nowych Partnerów handlowych,

  • szkolenia oraz prezentacja produktów,

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Partnerami handlowymi Firmy,

  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku mobilnego przedstawiciela handlowego.

  • atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej, technicznej lub narzędziowej

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne),

  • nastawienie na realizację powierzonych zadań,

  • zaangażowanie, komunikatywność, z pozytywnym nastawieniem

  • umiejętność prowadzenia rozmowy handlowe i negocjacji

  • prawo jazdy - kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office,

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • szkolenia potrzebne do pracy na tym stanowisku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)

  • system motywacyjny.

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet).

PRO Sp. z o.o.

Firma PRO Spółka z o.o. istnieje od 1991 roku i jest obecnie wiodącym na polskim rynku producentem narzędzi pomiarowych, budowlanych oraz techniki laserowej.

Przewiń do profilu firmy