Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta ds. OZE

OZE PROJEKT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych,

  • Pozyskiwanie i doradztwo Klientów z sektora MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw, gospodarstw domowych,

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • Zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE

  • Aktywne prawo jazdy kat.B

  • Umiejętność prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacyjnych,

  • Gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie,

  • Wola i chęć do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,

  • Podtrzymywanie relacji z Klientami.

To oferujemy

  • Najlepsze na rynku warunki zatrudnienia/ podstawa + prowizja,

  • Komfortowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, drukarka,

  • Możliwość samorozwoju i poszerzenia wiedzy na temat nowych technologii,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system bonusów,

  • Szkolenia tematyczne,

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

O nas

Oze Projekt to ludzie i ich pasja do Odnawialnych Źródeł Energii. Osoby tworzące naszą Firmę zbudowały niepowtarzalną strukturę sprzedaży, co przełożyło się na realizację kilku tysięcy instalacji PV i pomp ciepła i 1 000 000 kapitału zakładowego. Współpracę z nami podjęła m.in. rozpoznawalna i popularna projektantka wnętrz. Obecnie potrzebujemy osób, żeby stworzyć najlepszy zespół specjalistów w Kraju.

Jesteśmy świadomi tego, że sukces Organizacji nie istnieje bez Twojego sukcesu!

Chcesz, musisz, a może potrzebujesz zmiany zapraszamy do Nas.