Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – doradca klienta - fotowoltaika

WelSun Energy sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kęty, Kraków, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WelSun Energy sp. z o.o. działająca w branży OZE poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku

  • aktywna sprzedaż klientom indywidualnym (B2C),
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych,
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej CRM,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży PV, ale nie jest to warunek konieczny,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe + wysoka prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet lub laptop
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • szkolenia online
  • miłą atmosferę pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • serwis i wsparcie posprzedażowe
  • spotkania z klientem umawiane przez profesjonalny telemarketing
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WelSun Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WelSun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy