Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – doradca klienta - fotowoltaika

WelSun Energy sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Józefów (pow. otwocki)

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma WelSun Energy sp. z o.o. działająca w branży OZE poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku

  • aktywna sprzedaż klientom indywidualnym (B2C),
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych,
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej CRM,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży PV, ale nie jest to warunek konieczny,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe + wysoka prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet lub laptop
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • szkolenia online
  • miłą atmosferę pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • serwis i wsparcie posprzedażowe
  • spotkania z klientem umawiane przez profesjonalny telemarketing
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WelSun Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WelSun Energy sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy