Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – Doradca Klienta

WUTECH s.c.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opieka handlowa nad Klientami

  • budowanie rynku sprzedaży brandów własnych firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie sprzedażowym B2B

  • monitorowanie sprzedaży własnej, konkurencji i trendów na rynku

  • profesjonalne doradztwo techniczne dla Klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • sporządzanie dokumentów sprzedaży

  • raportowanie spotkań z Klientami

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, szczególnie z uwzględnieniem technicznego doradztwa dla Klientów

  • dobra znajomość branży automotive lub chemii przemysłowej

  • mile widziana znajomość branży szlifierek szerokotaśmowych lub okleiniarek

  • ugruntowana wiedza techniczna

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych, umiejętności negocjacyjne

  • dobra znajomość programu Subiekt i oprogramowania towarzyszącego

  • dobra znajomość pakietu Office

  • kreatywność, zaangażowanie, optymizm

  • umiejętność i gotowość szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Umowę B2B, z możliwością umowy o pracę na pełny etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w firmie przyjaznej pracownikowi

  • Otwartość na pomysły, możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Solidne wynagrodzenie, adekwatne do efektów pracy

WUTECH s.c.

Jesteśmy rozwijająca się od wielu lat marką produktów ułatwiających codzienną pracę maszyn i ludzi w przemyśle meblowym oraz drzewnym.

Zdobyliśmy i w dalszym ciągu zdobywamy doświadczenie i renomę na rynku europejskim. Możemy pochwalić się współpracą z europejskimi potentatami przemysłu meblarskiego, drewnianej stolarki otworowej, wiodących producentów podłóg oraz firm usługowych z branży dostarczających m.in. płyty meblowe.

Poprzez własną produkcję, serwis i współpracę ze światowymi dostawcami, dysponujemy szerokim zakresem produktów wytwarzanych również na potrzeby innych brandów w Polsce i Europie. Od początku naszej działalności najwyższym celem jest dostarczanie artykułów o jak najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy