Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Doradca Klienta

JORDAN matcon sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie polegająca na rozwijaniu rynku odbiorców dla indywidualnych konstrukcji z profili aluminiowych oraz zbudowaniu rynku sprzedaży dla nowych produktów – wałków technicznych,

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie konstrukcji z profili aluminiowych szwajcarskiego systemu modułowego KANYA z systemem szybkozłącznym (indywidualne rozwiązania na wymiar, np.: obudowy, zabudowy, stanowiska pracy, organizacja linii produkcyjnych itp.)

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie wałków technicznych wykorzystywanych w przemyśle ( do prowadzenia różnorodnych materiałów, występujących w zwoju / we wstędze, np.: folia, papier, tkanina, włóknina, itp.),

  • pozyskiwanie Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami,

  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie,

  • realizacja wyznaczonej strategii i celów sprzedaży spółki,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,

  • min 3-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w sprzedaży produktów branży technicznej,

  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie wyznaczonych celów

  • umiejętność planowania pracy

  • posługiwanie się pakietem MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnieni w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • miła atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • prywatną opiekę medyczną refundowaną 100% przez pracodawcę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

JORDAN matcon Sp. z o.o.

Kijewo 50

63-000 Środa Wlkp.

www.jordan-matcon.pl

JORDAN matcon sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy materiałów i produktów dla producentów maszyn i urządzeń.

Przewiń do profilu firmy