Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

SOLISYS sp. z o.o.O firmie

5 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami oraz podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze stałymi klientami firmy
  • Realizowanie planów sprzedażowych firmy
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Nasze wymagania

  • Preferowani kandydaci z doświadczeniem w Fotowoltaice
  • Współpraca oparta o umowę B2B
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Proaktywność
  • Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń
  • Wsparcie i doradztwo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość budowanie swojego zespołu sprzedaży
  • Niska Cena Bazowa kWp (5 kW 19 000 netto zł 10kW 33 000 netto zł cena bazowa)
  • 100% Marży Handlowej dla Przedstawiciela - powyżej ceny bazowej
  • Wsparcie Leadowe
  • Swoboda w działaniu

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

SOLISYS sp. z o.o.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, działającą w branży fotowoltaicznej od 2015 roku. Stabilnie rozwijamy się wdrażając najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne dla firm i inwestorów indywidualnych. Nasze elektrownie słoneczne obniżają koszty przedsiębiorstw naszych klientów, a w przypadku farm inwestycyjnych generują zyski. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla biznesu i farm fotowoltaicznych ale również dla klientów indywidualnych.

Dlaczego warto pracować w SoliSys?

Nasz zespół to zgrana ekipa profesjonalistów zarówno na początku swojej kariery zawodowej jak i eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Umożliwiamy naszym Pracownikom samorealizację poprzez udział w ciekawych projektach, zapewniamy możliwość szybkiego rozwoju, szkoleń i perspektywę awansu. Jesteśmy nastawieni na klienta biznesowego i kompleksową obsługę farm inwestycyjnych.

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta, warmińsko-mazurskie