Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

ROL-BRAT S. I W. ZAŁĘSCY SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • 39
    Żabin Karniewski (pow. makowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista

ROL-BRAT S. I W. ZAŁĘSCY SPÓŁKA JAWNA

39

Żabin Karniewski (pow. makowski)

jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku polskim specjalizującą się w sprzedaży części zamiennych, maszyn rolniczych oraz ciągników marki John Deere. Posiada pełną ofertę dla małych i dużych gospodarstw rolnych, sadowniczych oraz firm komunalnych.

Ze względu na rozwój firmy i związane z tym coraz to nowe wyzwania poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjacje handlowe,
  • pomoc i doradztwo techniczne,
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi i nowymi klientami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w trakcie spotkań, wystaw i targów,
  • tworzenie strategii sprzedażowej i posprzedażowej,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • zdolności sprzedażowe,
  • samodyscyplina, inicjatywa, zaangażowanie,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy w ramach Działu Handlowego oraz innych działów firmy,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość uzyskania doświadczenia oraz udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • opiekę kierownika sprzedaży, który może stać się Twoim mentorem,
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem – podstawa, prowizja, premia roczna, możliwość dodatkowych zarobków,
  • samochód służbowy,
  • laptop
  • telefon,
  • praca w zgranym zespole Firmy, która dba o miłą atmosferę,
  • dobra kawa i kuchnia w której możesz spokojnie zjeść lunch.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne