Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy / Doradca Regionalny

SUMARIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 0006 300 brutto / mies.
  • Złotniki (pow. poznański)

    Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów z branży tworzyw sztucznych oraz budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami.

  • Koordynowanie procesów sprzedażowych (współudział w opracowywaniu planów i strategii sprzedaży).

  • Tworzenie raportów wykonanych prac. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widziana.

To oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży,

  • Wynagrodzenie początkowe 4000 brutto z perspektywą wzrostu po 3-6-cio miesięcznym okresie próbnym.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Zapewniamy kilkumiesięczny okres wdrożenia.

  • Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół.

  • Praca w rozpoznawalnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

SUMARIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Prężnie działająca firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca szeroki zakres usług, produktów i rozwiązań dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje na stanowisko : Przedstawiciel handlowy - doradca techniczno-handlowy.

Przewiń do profilu firmy