Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Doradca techniczno-handlowy

Zebra Technology Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Prężnie rozwijająca się firma Zebra Technology Sp. z o.o. z Warszawy, dostarczająca swoim klientom podzespoły do maszyn produkcyjnych, szuka doświadczonych pracowników na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - Doradcy Techniczno-Handlowego w regionie województw: Dolnośląskiego, Lubuskiego, Lubelskiego.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów - klienci instytucjonalni oraz opieka nad dotychczasowymi klientami firmy
  • doradztwo techniczne u klientów
  • umiejętne planowanie wykonywanych czynności
  • sporządzanie raportów z wykonywanej pracy
  • systematyczne pogłębianie wiedzy na temat produktów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne mile widziane)
  • warunek konieczny: doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży technicznej, bardzo dobrze widziane w branży transportu wewnętrznego/przeniesienia napędu. Odbiorcy docelowi - DUR.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność (4 dni w tygodniu w podróży służbowej na terenie przydzielonego regionu)
  • samodzielność w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów
  • ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedaży
  • sumienność i punktualność
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet)

Oferujemy:

  • samochód służbowy.
  • komputer i telefon komórkowy
  • szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów wraz z wyjazdami na branżowe targi
  • pracę w młodym energicznym zespole
  • zdobycie doświadczenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności: pensja podstawowa + kwartalna prowizja od sprzedaży + premia roczna od wykonanego planu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy