Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno- Handlowy ds. odpadów

BE 4 TEAM

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. wielkopolskie, dolnośląskie

Rekrutujemy dla

przedsiębiorstwa ALBA Ekoplus Sp. z o. o. wchodzącego w skład międzynarodowej Grupy ALBA, specjalizującego się w przyjaznej dla środowiska gospodarce odpadowej oraz recyklingu surowców

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze oraz opieka nad dotychczasowymi klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • opracowywanie kalkulacji

  • negocjowanie warunków umów oraz przygotowywanie umów do zatwierdzenia i podpisu przez przełożonego

  • dbałość o utrzymanie rentowności kontraktów

  • raportowanie zrealizowanych działań

Wymagania pracodawcy

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy własnej i dyscyplina w realizowaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu wraz z gotowością do odbywania podróży służbowych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość branży gospodarki odpadami

  • praktyczna wiedza z zakresu przepisów związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami

BE 4 TEAM

od 10 lat wspiera pracodawców w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne w przemyśle, sprzedaży i usługach.

Przewiń do profilu firmy