Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca techniczno-handlowy klienta przemysłowego

BE 4 TEAM

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego partnera, firmy wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy ALBA, specjalizującej się w przyjaznej dla środowiska gospodarce odpadowej oraz recyklingu surowców poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Doradca techniczno-handlowy klienta przemysłowego.

Obszar pracy: Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Krzeszowice

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych oraz opieka nad dotychczasowymi klientami

  • doradztwo techniczne w zakresie gospodarki odpadowej

  • sporządzanie ofert i kalkulacji

  • negocjowanie warunków oraz przygotowywanie umów

  • zapewnienie rentowności kontraktów

  • raportowanie zrealizowanych działań

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w branży gospodarki odpadami

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy własnej, terminowość w realizowaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie

  • szkolenia i świadczenia socjalne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Miejsce pracy

  • Region: zachodnia część woj. małopolskiego (Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Krzeszowice)