Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - Doradca techniczno-handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIODĄCY PRODUCENT Systemów Kominowych

    O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Region: opolskie

    Numer referencyjny: DSOP2015

    Opis stanowiska:

    Zakres obowiązków:

    • aktywna i dynamiczna sprzedaż produktów (do dystrybutorów i hurtowni) na powierzonym terenie
    • samodzielne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
    • analiza potrzeb klientów
    • realizacja nakreślonych planów sprzedaży
    • realizacja nakreślonych celów handlowych firmy

    Wymagania:

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży w branży materiałów budowlanych (niezbędna)
    • znajomości regionalnego rynku hurtowni budowlanych (niezbędna)
    • umiejętności sprzedażowe
    • silnej motywacji
    • inicjatywy i kreatywności w pozyskiwaniu nowych klientów
    • znajomości MS Office, mile widziana znajomość obsługi programów ERP - moduł CRM
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty

    CV, list motywacyjny

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     Nie udzielamy informacji telefonicznie.

    Prosimy o załączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."