Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno–Handlowy

ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP. J.

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z odbiorcami hurtowymi, składami budowlanymi, firmami wykonawczymi, deweloperami, architektami oraz punktami sprzedaży kostki brukowej, prefabrykatów betonowych;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżąca obsługa kontrahentów;

  • sporządzanie ofert sprzedażowych;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • praca przede wszystkim w terenie;

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe);

  • biegła znajomość komputera, pakietu MS Office;

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub handlowej zajmującej się prefabrykatami betonowymi m. in. kostka brukowa (mile widziane);

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność;

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;

  • znajomość języka litewskiego, rosyjskiego, angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie stałe + premia;

  • wsparcie na stanowisku pracy;

  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w terenie: samochód służbowy, laptop, telefon;

O nas

Działamy od 25 lat,

Naszą podstawową działalnością jest wydobycie i produkcja kruszyw budowlanych,

Dynamicznie rozwijamy się na rynku produkcji betonów i prefabrykatów betonowych,

Łączymy wykorzystywane najnowocześniejszych technologii z dbałością o środowisko naturalne.

W związku z rozwojem produkcji prefabrykatów betonowych poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego / Doradcy Techniczno-Handlowego