Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczno–Handlowy

ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP. J.

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z odbiorcami hurtowymi, składami budowlanymi, firmami wykonawczymi, deweloperami, architektami oraz punktami sprzedaży kostki brukowej, prefabrykatów betonowych;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz bieżąca obsługa Kontrahentów;

  • Budowanie relacji z Klientami;

  • Sporządzanie ofert sprzedażowych;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych;

  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych;

  • Praca przede wszystkim w terenie;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe);

  • Biegła znajomość komputera, pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność;

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;

  • Znajomość języka litewskiego i/lub rosyjskiego;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub handlowej zajmującej się prefabrykatami betonowymi m.in. kostka brukowa (mile widziane);

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe + premia);

  • Niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w terenie: samochód służbowy, laptop, telefon;

  • Wsparcie we wdrożeniu na stanowisku pracy;

O nas

Działamy od 25 lat!

Naszą podstawową działalnością jest wydobycie i produkcja kruszyw budowlanych, dynamicznie rozwijamy się na rynku produkcji betonów i prefabrykatów betonowych.

Łączymy wykorzystywane najnowocześniejszych technologii z dbałością o środowisko naturalne.

W związku z rozwojem produkcji prefabrykatów betonowych poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego / Doradcy Techniczno-Handlowego.