Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy w branży budowlanej

BOLIX S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie w podległym regionie nowych klientów w postaci dystrybutorów materiałów budowlanych, inwestorów, architektów, wykonawców
  • Opieka nad aktualnymi klientami
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Realizacja polityki marketingowej
  • Dokonywanie analizy rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży budowlanej
  • Doświadczenie we współpracy z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami, dystrybutorami
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera (Office)
  • Wiedza i umiejętności sprzedażowe
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji
  • Samodzielność w pracy i zdolność osiągania celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Motywacyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Program wdrożeniowy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy w branży budowlanej, Warszawa