Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny – branża odnawialne źródła energii

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    W związku z rozwojem naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń
    Nr ref.: PHHK/08/18/BDG

    Główne obowiązki:

    • Sprzedaż kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie województw: kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego;
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;
    • Prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej;
    • Sporządzanie raportów i analiz;
    • Prezentowanie aktualnych promocji i kampanii sprzedażowych;
    • Prowadzenie szkoleń dla instalatorów i użytkowników urządzeń;
    • Udzielanie klientom wsparcia technicznego;
    • Współpraca z działem handlowym i działem marketingu;
    • Obserwacja i analiza rynku: potrzeby klientów, działania konkurencji;
    • Raportowanie do dyrektora handlowego;
    • Praca mobilna.

    Oczekiwania:

    • Min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży B2B w branży energetycznej – warunek konieczny;
    • Praktyczna znajomość efektywnych technik sprzedaży;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej;
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
    • Mile widziane wykształcenie techniczne;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Pakiet szkoleń specjalistycznych;
    • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód);
    • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.