Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNI-DOOR s.j. przedstawiciel wiodącego producenta bram, drzwi, napędów oraz systemów przeładunkowych zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Opis stanowiska:

    • prezentacja oferty handlowej firmy w segmencie budownictwa wielorodzinnego oraz przemysłowego,
    • wykonywanie pomiarów u Klientów,
    • wykonywanie wycen oraz dobór produktów odpowiadających potrzebom klientów,
    • sporządzanie ofert handlowych, umów oraz zamówień,
    • pozyskiwanie klientów.

    Wymagania:

    • znajomość branży budowlanej i rynku, w zakresie stolarki i ślusarki budowlanej,
    • doświadczenie w obsłudze i realizacji kontraktów budowlanych,
    • znajomość pakietu MS Office, pożądana programu SUBIEKT GT, GESTOR
    • wykształcenie min średnie (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
    • czynne prawo jazdy kategorii B,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • samodzielność i kreatywność w działaniu.

    Oferujemy:

    • stabilizację zawodową w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
    • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od osiąganych wyników w sprzedaży,
    • szkolenia wprowadzające,
    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.