Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZEP Inc

     ZEP to czołowy amerykański producent wyspecjalizowanej chemii technicznej obecny w USA i na świecie od 1937 roku a w Polsce od ponad 10 lat. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do nowo budowanej dywizji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce
    Region: świętokrzyskie
    Numer referencyjny: 2
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie klientów dla nowej dywizji i wdrażanie nowych produktów oraz technologii marki ZEP poprzez dokonywanie prezentacji skuteczności działania oferowanych produktów i technologii
    • Zbudowanie i wieloletnie podtrzymywanie trwałych relacji z klientami
    • Systematyczne raportowanie do managera ds. sprzedaży
    • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych (stałe rozszerzanie wiedzy o wdrażanych produktach i technologiach)
    Wymagania:
    • Doświadczenie handlowe w aktywnej sprzedaży min. 5 lat podparte solidną skutecznością (doświadczeniem w sprzedaży w sektorze B2B, przemysłowym lub FMCG)
    • Wysoka dyscyplina pracy oraz kultura osobista połączone z umiejętnością pracy bez dozoru
    • Pracowitość, charyzma i umiejętność słuchania
    • Znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego lub/i włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • Własna działalność gospodarcza (wymóg konieczny) lub gotowość do jej założenia
    Oferujemy:
    • Wynagrodzenie w postaci ponadprzeciętnej podstawy (do 5000, 00 pln netto) niezależne od prowadzonej działalności gospodarczej
    • Premię motywującą bez górnego limitu
    • Samochód służbowy z GPS
    • Dodatkowe korzyści: pakiet ubezpieczeniowy, opiekę medyczną, karnet sportowy oraz pakiet nagród i bonusów
    • Pozytywną kulturę organizacyjną
    • Powierzenie do obsługi ściśle określonego regionu na zasadzie zagwarantowej wyłączności
    • Pomoc w stworzeniu własnej sieci stałych odbiorców biznesowych charakteryzujacych się powtarzalnością sprzedaży produktów ZEP
    • Możliwość rozwoju kariery managerskiej
    • Cykliczne szkolenia pod opieką doświadczonych managerów regionalnych stacjonarnie i w terenie oraz stałe wsparcie merytoryczne krajowe jak również centrali ZEP EUROPA

    Jeżeli interesuje Cię praca pełna wyzwań, nie pozwalająca się nudzić, umożliwiająca osiąganie wysokich dochodów osobistych oraz oferująca stabilność zatrudnienia i wykonywana w środowisku infrastruktury publicznej (biurowce, hotele, restauracje, galerie handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej itd.), a także spełniasz powyższe wymagania, nie wahaj się do nas aplikować, a w razie wybrania Ciebie zostaniesz jednym z nas. Nie będziesz małym elementem ale istotnym ogniwem w strukturach ZEP.

    www.zeppolska.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".