Ta oferta pracy jest nieaktualna od 650 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 05.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     ZEP to czołowy amerykański producent wyspecjalizowanej chemii technicznej obecny w USA i na świecie od 1937 roku. W Polsce ZEP jest obecny od ponad 10 lat. Obslugując klienta przemysłowego ZEP jest od wielu lat rozpozawany  jako znaczący dostawca rozwiązań chemii technicznej. Zep działa kopleksowo w oparciu o swoich znakomicie przeszkolonych i doświadczonych Doradców Technicznych, którzy rozwiązując problemy techniczne w przemyśle proponują gotowe i sprawdzone rozwiązania. W chwili obecnej ZEP poszukuje osoby na stanowisko:

    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie klientów dla Dywizji Przemysłowej ZEP i wdrażanie nowych produktów oraz technologii marki ZEP poprzez dokonywanie prezentacji skuteczności działania oferowanych produktów i technologii
    • Zbudowanie i wieloletnie podtrzymywanie trwałych relacji z klientami
    • Systematyczne raportowanie do managera ds. sprzedaży
    • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych (stałe rozszerzanie wiedzy o wdrażanych produktach i technologiach)

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowo-handlowe min. 5 lat podparte solidną skutecznością (mile widziane kandydatury z doświadczeniem w sprzedaży w sektorze B2B , przemysłowej lub FMCG)
    • Wysoka dyscyplina pracy oraz kultura osobista połączone z umiejętnością pracy bez dozoru
    • Pracowitość, charyzma i umiejętność słuchania
    • Znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego lub/i włoskiego (nie obowiązkowa) jako dodatkowy atut w przypadku chęci rozwoju kariery managerskiej
    • Własny samochód (wymóg konieczny)
    • Własna działalność gospodarcza (wymóg konieczny) lub gotowość do jej założenia

    Oferujemy:

    • Program pomocowo - finansowy w okresie wdrażania
    • Cykliczne szkolenia produktowe, coaching na terenie klientów biznesowych w działach odpowiedzialnych za Utrzymanie Ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych pod opieką doświadczonych managerów regionalnych oraz stałe wsparcie merytoryczne krajowe jak również centrali ZEP EUROPA
    • Imponujące, comiesięczne progresywne wynagrodzenie oparte o wyniki pracy i bez górnego limitu, liczne konkursy, nagrody i atmosferę sukcesu
    • Pomoc w stworzeniu własnej sieci stałych odbiorców biznesowych charakteryzujących się powtarzalnością sprzedaży produktów ZEP
    • Dla najlepszych doradców technicznych możliwość rozwoju kariery managerskiej  w ramach obecnie istniejącej międzynarodowej struktury ZEP, jak również w nowych inicjatywach i projektach realizowanych na terenie Polski

    Jeżeli interesuje Cię praca pełna wyzwań, nie pozwalająca się nudzić, umożliwiająca osiąganie wysokich dochodów osobistych oraz oferująca stabilność zatrudnienia i wykonywana w środowisku przemysłowym obejmującym między innymi największe światowe i polskie korporacje oraz koncerny przemysłowe znajdujące się na terenie Polski, a także spełniasz powyższe wymagania, nie wahaj się do nas aplikować, a w razie wybrania Ciebie zostaniesz jednym z nas, pracujących w ramach najskuteczniejszego światowego zespołu Doradców Technicznych ZEP. Nie będziesz małym elementem ale istotnym ogniwem w strukturach ZEP.

    www.zeppolska.pl

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".