Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

DACHSERWIS sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma DACHSERWIS Sp. z o.o. działa od 2011 roku w Lublinie i od tego czasu zajmuje się z powodzeniem sprzedażą materiałów budowlanych związanych z wykonywaniem dachów. Jesteśmy dystrybutorem znanych marek dachowych zarówno z zakresu blach jak i dachówek ceramicznych i cementowych.

Z uwagi na wzrastającą liczbę nowych projektów, poszukujemy ambitnych, zaangażowanych osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy-Doradca Techniczny    z zakresu sprzedaży:

-  DACHÓW

- FOTOWOLTAIKI

- STOLARKI OKIENNEJ

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od klientów detalicznych oraz firm wykonawczych i handlowych
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań materiałowych i systemowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie w handlu materiałami dachowymi, fotowoltaiką lub stolarką okienną konieczne.
  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność, ambicja.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników.

Ogłoszenie archiwalne