Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

WPBM "MÓJ DOM" S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż prefabrykatów betonowych,

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów, weryfikacja wiarygodności nowych klientów,

  • kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi,

  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • doradztwo w doborze i zastosowaniu produktów na etapie koncepcyjnym, projektowym i wykonawczym,

  • współpraca z Działem Produkcji oraz obsługa posprzedażowa klienta,

  • analiza rynku i konkurencji,

  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w doradztwie handlowym w branży budowlanej,

  • znajomość wiedzy technicznej z zakresu prefabrykacji elementów budowlanych (mile widziana),

  • wykształcenie techniczne (preferowane - budowlane),

  • rozwinięta orientacja na klienta, nastawienie na sukces i wynik,

  • zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność, budowanie i rozwijanie relacji,

  • znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji,

  • biegła obsługa komputera wraz ze znajomością pakietu Microsoft Office

  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,

  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,

  • możliwości rozwoju i awansu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • ciągłe podnoszenie kompetencji

WPBM "MÓJ DOM" S.A.

WPBM „MÓJ DOM” S.A.

to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszymdotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku zostałaosiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji orazstosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnymrozwiązaniom stosowanym w budownictwie otwieramy najnowocześniejszy w Polsce, w pełnizautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Przewiń do profilu firmy