Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 30.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Przedstawiciel handlowy - doradca techniczny - branża technik zamocowań

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie,
    • budowanie trwałych relacji z klientami,
    • obsługa stałych klientów,
    • raportowanie efektów pracy,
    • analiza rynku i konkurencji,
    • podstawowe doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu.

    Wymagania:

    • znajomość branży technik zamocowań - warunek konieczny. Mile widziane doświadczenie w pracy w podobnej firmie na pokrewnym stanowisku,
    • znajomość lokalnego rynku,
    • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • komunikatywność,
    • odpowiedzialność,
    • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
    • mile widziana znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • stałe wynagrodzenie + bonus uzależniony od wyników sprzedaży,
    • perspektywę wieloletniej współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód,
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
    • pakietowa opieka medyczna Medicover po okresie próbnym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "APLIKUJ" lub wysyłając na adres emailowy: [email protected]. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

     "Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma pgb-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Fryderyka Wilhelma Redena 3.

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do pgb-Polska Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r., wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą Pani/Pan wyraził/a wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Zapoznałem/łam się z powyższą informacją oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pgb-Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji” (w każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected])"