Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o.

    Autoryzowany Przedstawiciel Belgijskiej Fabryki
    MUYLLE-FACON

    producenta zaawansowanej technologii barwienia i ochrony drewna
    RUBIO® MONOCOAT
    Poszukuje kandydata na stanowisko:

    Region: śląskie
    Numer referencyjny: DORTECH/2017

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów i budowanie siatki klientów.
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów produktowych.
    • Realizacja powierzonego budżetu sprzedaży.
    • Systematyczne raportowanie efektów swojej pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wysoko preferowana wiedza i doświadczenie w tematyce: parkietów, tarasów, powłok do drewna)
    • Znakomite zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
    • Samodzielność oraz wysoka motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średnim

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, zorientowanej na rozwój firmie,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń,
    • Szkolenia za granicą
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  z siedzibą w Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o. przy ul. Słonecznej 26, Michałowice. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.