Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny

FUTURESUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa swojego portfel Klienta

  • Negocjowanie, finalizowanie i obsługiwanie Klientów swoich i z naszego polecenia

  • Rozwój swojego Biznesu razem z Naszą Spółką

Nasze wymagania

  • Jesteś obrotny/a i masz doświadczenie w sprzedaży B2C/B2B/B3C/D2D

  • Jesteś odważny/a i myślący/a pro-biznesowo dla siebie i dla firmy

  • Jesteś otwarty/a na współpracę na zasadzie B2B – działalność gospodarcza, spółka

  • Chcesz być Partnerami w biznesie, a nie tylko pracownikami z targetami

  • Masz swój zespół sprzedażowy to tym lepiej

  • Jesteś zainteresowany/a, aby zostać w przyszłości beneficjentem akcji spółki po jej wejściu na giełdę

To oferujemy

  • 50% udziału z pełnej marży sprzedaży, liczonej wyłącznie od kosztu zakupu i montażu instalacji PV (Spółka NIE DOLICZA żadnych swoich marż bazowych)

  • Możliwość otrzymania bezpłatnego pakietu akcji spółki po wejściu firmy na giełdę w 2022

  • Umowę B2B oraz pomoc w założeniu dz. Gospodarczej i jej prowadzeniu

  • Bazy do obdzwonki samodzielnej + leady sprzedażowe, które generujemy

  • System operacyjny CRM oraz wsparcie techniczne we wszelkich kwestiach IT

  • Pełne zaplecze techniczne na markowych podzespołach (np. Jinko, Longi, Huawei, Solis, Sofar Solar, etc), profesjonalnych montaż, gwarancje i ubezpieczenia Klienta

  • System szkoleń technicznych i sprzedażowych oraz wsparcie i działania marketingowe

  • Finansowanie Klientów w postaci kredytów, leasingów, funduszy oraz projektów UE

  • Dla najlepszych pakiet akcyjny po wejściu spółki na giełdę

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

FUTURESUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma z branży fotowoltaicznej i pomp ciepła poszukuje: Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny

Przewiń do profilu firmy