Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

GRUPA MAROXO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MAX-LED to zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją, a satysfakcja klienta celem rozwoju firmy. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz ludzie młodzi budujący swoją drogę zawodową.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DORADCA TECHNICZNY
Numer ref.: Numer referencyjny: PH/2020

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Strategicznymi Klientami na powierzonym obszarze
  • Przygotowanie ofert i prezentacji handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Monitorowanie działań firm konkurencyjnych, analiza rynku oświetleniowego
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku marki
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz działem zakupów.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników dystrybutorów i wykonawców

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Znajomość branży oświetleniowej będzie dużym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe
  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów oraz dobra organizacja pracy w terenie
  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietów MS Office

Oferujemy:

  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Dobrą i motywującą atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne