Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - doradca techniczny

WPBM "MÓJ DOM"O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszymdotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku zostałaosiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji orazstosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnymrozwiązaniom stosowanym w budownictwie otwieramy najnowocześniejszy w Polsce, w pełnizautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Dołącz do naszego zespołu!
poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY -
DORADCA TECHNICZNY
Numer ref.: Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny - Miękinia k. Wrocławia
praca w terenie - województwa: dolnośląskie, opolskie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż prefabrykatów betonowych,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów, weryfikacja wiarygodności nowych klientów,
  • kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • doradztwo w doborze i zastosowaniu produktów na etapie koncepcyjnym, projektowym i wykonawczym,
  • współpraca z Działem Produkcji oraz obsługa posprzedażowa klienta,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • raportowanie działań.

Wymagania:

  • doświadczenie w doradztwie handlowym w branży budowlanej,
  • znajomość wiedzy technicznej z zakresu prefabrykacji elementów budowlanych,
  • wykształcenie techniczne (preferowane - budowlane),
  • rozwinięta orientacja na klienta, nastawienie na sukces i wynik,
  • zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność, budowanie i rozwijanie relacji,
  • znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji,
  • biegła obsługa komputera wraz ze znajomością pakietu Microsoft Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,
  • możliwości rozwoju i awansu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) oraz o dopisanie w swojejofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą zdnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniemParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osóbfizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływutakich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy