Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Weterynaryjny

ZOOHURT sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w wyborze proponowanych przez firmę rozwiązań

  • aktywna sprzedaż w terenie (kanał B2B)

  • promowanie produktów Firmy zgodnie z jej strategią

  • pośrednictwo w zakresie kontaktów z Klientami (sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, weterynarze) oraz hurtowniami

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

Mile widziane

  • wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

  • znajomość branży zoologicznej lub weterynaryjnej

  • zainteresowanie zwierzętami

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusowym

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Zoohurt to innowacyjna hurtownia zoologiczna mająca na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb biznesowych naszych klientów. Współpracujemy z każdym zainteresowanym dostawcą i każdym chętnym klientem, zaczynając od sklepów stacjonarnych, weterynarzy, groomerów, innych hurtowni a na sklepach internetowych kończąc.

Elastyczna i bogata oferta współpracy pozwala nam na dynamiczny rozwój naszej oferty produktowej. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem karmy dla psów i kotów marki ADVANCE, która zapewnia wszystkie niezbędne składniki pupilom jak i odpowiedni poziom biznesu naszym partnerom.

Przewiń do profilu firmy