Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Żywieniowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agromax s.c. jest wiodącym dystrybutorem wysokiej jakości pasz, koncentratów, premiksów, preparatów mlekozastepczych, surowców dla bydła, materiału siewnego, artykułów rolniczych, produktów prozdrowotnych, środków higieny doju oraz wiele więcej.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA ŻYWIENIOWY

    Miejsce pracy: woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie.

    Opis stanowiska:

    Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

    • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży;
    • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami;
    • utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
    • sprzedaż produktów własnej marki;
    • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych;
    • obsługa posprzedażowa;
    • promowanie produktów, reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach branżowych;
    • planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie;
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe (zootechnika, weterynaria, rolnictwo lub kierunki pokrewne);
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • znajomość zagadnień branży rolniczej, w szczególności żywienia zwierząt;
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne;
    • silna motywacja do osiągnięcia wysokich wyników;
    • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży oraz obsługi klienta;
    • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office;
    • znajomość programów do optymalizacji dawek pokarmowych będzie dodatkowym atutem;
    • prawo jazdy kat. B;
    • samodyscyplina, samodzielność, uczciwość;
    • kreatywność, komunikatywność;

    Warunki zatrudnienia:

    • zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;
    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
    • przyjazna i rodzinna atmosfera w pracy;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy);
    • praca w terenie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premia od sprzedaży;
    • szkolenia rozwijające niezbędną wiedzę i umiejętności;
    • świetny przełożony, który stawia na partnerskie relacje 😊
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Agromax s.c. z siedzibą w Krukach przy ul. Tęczowej 3, 07-415 Olszewo-Borki”. Administratorem danych jest Agromax s.c. Kruki, ul. Tęczowa 3, 07-415 Olszewo-Borki. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.