Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Aptek

TZMO S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. AptekNumer ref.: Teren pracy: woj. śląskie

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż i promocja produktów marki Seni i Matopat w aptekach współpracujących z TZMO SA oraz Partnerami TZMO SA
  • bieżące raportowanie wyników pracy oraz osiąganie założonego planu sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów (apteki) na określonym terenie
  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu refundacji produktów
  • prowadzenie działań promocyjnych
  • analiza konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • preferowane miejsce zamieszkania: woj. śląskie

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • znajomość rynku farmaceutycznego

OFERTA:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • ciekawa pełna wyzwań praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy