Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. artykułów i odzieży BHP

4WORKERS SP Z O OO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych w zakresie odzieży ochronnej, artykułów BHP oraz usług wynajmu odzieży roboczej

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientem

  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży odzieży ochronnej i art. BHP i/lub usług wynajmu odzieży

  • nastawienie na realizację celów

  • umiejętność organizacji pracy i planowania

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra znajomość programów MS Office

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)

To oferujemy

  • wyposażenie: laptop, telefon, samochód służbowy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dodatki – pakiet medyczny

  • jasna ścieżka awansu na stanowiska kierownicze/dyrektorskie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

4WORKERS SP Z O O

4WORKERS Sp. z o.o. istnieje na rynku już od 1990 roku. Skonsolidowane roczne obroty Grupy Kapitałowej 4WORKERS Sp. z o.o. to ok. 2,2 mld złotych, zatrudnienie ponad 2300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Wymóg konieczny

Warunek konieczny: wymagamy min. 2 letniego doświadczenie w branży na podobnym stanowisku. Aplikacje nie spełniające tego wymogu nie będą rozpatrywane.