Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Biznesu

REVON ENERGY sp. z o.o.

  • Bracka 28, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bracka 28

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych

  • Sprzedaż produktów e-mobility (stacje ładowania pojazdów elektrycznych)

  • Sprzedaż produktów i usług OZE (instalacje fotowoltaiczne, montaże, panele, inwertery)

  • Badanie potrzeb i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umowy

  • Doradztwo w zakresie rozwiązań energetyki odnawialnej i elektromobilności

  • Współpraca z wykonawcami i firmami zewnętrznymi

  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: energetyka, sprzedaż, zarządzenia projektami

  • podstawowa znajomość branży OZE i/lub Elektromobilności

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów dla sektora B2B

  • wysoka kultura osobista, swoboda w budowaniu nowych relacji biznesowych

  • umiejętność sprawnej pracy z Word, Excel, Power Point, Office 365

  • zdolność samodzielnego działania i angażowania się realizacji zadań w sposób terminowy i skrupulatny

  • bardzo dobra organizacji pracy, umiejętność negocjacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Pracę w prywatnej oraz tolerancyjnej firmie, która jest mocno zorientowana na rozwój poprzez budowę długoterminowych relacji. Pracujemy w kulturze start-upowej z ukierunkowaniem na rozwój w obszarach związanych z OZE oraz emobility.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/umowa zlecenie

• prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

• wsparcie we wszystkich działaniach sprzedażowych

• rozwój w obszarach nowych technologii

• przyjazną atmosferę w pracy

Firma to przede wszystkim ludzie, a naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się codziennej pracy. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży energetycznej w szczególności z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie farm fotowoltaicznych oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych a doświadczenia naszego zespołu obejmują również zarządzanie dużymi projektami energetycznymi. Działamy tylko i wyłącznie w segmencie klienta B2B.

Przewiń do profilu firmy