Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. bloków operacyjnych

Meden - Inmed Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie rynku nowoczesnego portfolio wyposażenia bloków operacyjnych i sal zabiegowych (sprzęt jednorazowy i duży sprzęt inwestycyjny);

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami;

  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń w obszarze swojej specjalizacji;

  • realizację planów sprzedaży;

  • współpracę merytoryczną w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Podział czasu pracy
70%

realizacja planu sprzedażowego

15%

pozyskiwanie nowych klientów

15%

szkolenie personelu medycznego z obsługi urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki medyczne, m.in. inżynieria biomedyczna, biotechnologia, kierunki lekarskie);

  • doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie w branży medycznej)

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;

  • umiejętności sprzedażowe widoczne w wynikach sprzedaży;

  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę;

  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista;

  • umiejętność logicznego myślenia i uczenia się na błędach;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • minimum podstawowa wiedza z zakresu zamówień publicznych;

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (część rozmowy odbędzie się w języku angielskim);

  • aktualnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • umowę o pracę;

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów pracujących z prawdziwą pasją;

  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • praca z coachem

Miejsce pracy

  • wielkopolskie, pomorskie i kujawsko-pomorskie.