Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Cateringu

Nestlé Polska S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie powszechnej dostępności produktów i promocji dla klientów Nestle Professional na wybranym obszarze działania

  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie prezentacji produktowych oraz rozwiązań do klientów końcowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Koordynowanie sprzedaży i dystrybucji produktów Nestlé Professional w kanale HoReCa na przydzielonym obszarze zgodnie z założonymi celami sprzedaży

Nasze wymagania

  • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • Posiadania własnego samochodu z możliwością wykorzystania do celów służbowych

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • Umiejętności planowania i efektywnego zarządzania czasem

  • Umiejętności aktywnej współpracy

  • Elastyczności i kreatywnego podejścia do pracy

  • Podstawowej znajomości obsługi MS Office

  • Ważnego prawo jazdy

  • Doświadczenie w pracy jako kucharz, praktyczna wiedza i umiejętności kulinarne

To oferujemy

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG

  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy