Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Cateringu

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

w Dywizji Nestlé Professional, teren: Kraków

Poznaj zakres obowiązków:

  • Zapewnienie powszechnej dostępności wszystkich produktów i promocji dla klientów Nestle Professional na wybranym obszarze
  • Odpowiedzialność za realizację planów zakupowych przez Dystrybutorów w przydzielonym regionie
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie prezentacji produktowych oraz rozwiązań do klientów zgodnie z miesięcznym planem
  • Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z miesięcznym planem
  • Koordynowanie sprzedaży i dystrybucji wszystkich produktów Nestlé Professional do dystrybutorów, a także klientów końcowych w kanale HoReCa na przydzielonym obszarze zgodnie z celami sprzedaży

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Posiadania własnego samochodu z możliwością wykorzystania do celów służbowych
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności planowania i efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętności aktywnej współpracy
  • Elastyczności i kreatywnego podejścia do pracy
  • Podstawowej znajomości obsługi MS Office
  • Ważnego prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracy jako kucharz, praktyczna wiedza i umiejętności kulinarne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne