Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Dermokosmetyków

OCEANIC S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obecnych oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w kanale farmaceutycznym

  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych na powierzonym terenie

  • organizowanie i realizowanie promocji lokalnych

  • koordynacja pracy dermokonsultantów

  • szkolenia produktowe dla farmaceutów

  • analiza bazy klientów

  • raportowanie sprzedaży w programie mobilnym

Nasze wymagania

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku farmaceutycznym

  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji

  • aktywne prawo jazdy kat.B

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • dyspozycyjność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy