Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Żywiec, Wisła, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wzbogacamy życie i dostarczamy przyjemności

    AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Kluczowe marki należące do Spółki to m.in. Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Do Spółki AMBRA należą także marki dedykowane dystrybucji alkoholi premium dla klientów indywidualnych i restauracji: Centrum Wina oraz Distillers Limited.

    "WZBOGACAMY ŻYCIE KONSUMENTÓW POPRZEZ TWORZENIE WARTOŚCIOWYCH PRODUKTÓW. WSPIERAMY KONSUMENTÓW W ZAMIŁOWANIU DO WINA"

    Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Wisła, Żywiec
    Żywiec

    PODSTAWOWE ZADANIA

    • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
    • zapewnienie wymaganych standardów merchandisingowych,
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym terenie,
    • bieżąca obsługa klienta w ramach procesu sprzedaży,
    • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych,
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji,
    • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

    OCZEKUJEMY

    • zaangażowania i nastawienia na rezultat,
    • umiejętności sprzedażowych,
    • umiejętności nawiązywania relacji biznesowej,
    • dobrej znajomości rynku lokalnego,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • prawa jazdy kat. B,
    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG.

    OFERUJEMY

    • ciekawą pracę na silnych markach i dobrach produktach,
    • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w nowocześnie zarządzanej firmie,
    • system benefitów,
    • przejrzysty system wynagrodzeń,
    • narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest  AMBRA S.A. ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa, tel. 22 566 33 00, [email protected]

    Przestrzeganie zasad ochrony danych w AMBRA S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych (IOD). Inspektor Ochrony Danych to osoba, z którą może się Pani/ Pan kontaktować mając pytania lub wątpliwości w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych przez spółką Ambra S.A. Może to Pani/Pan uczynić na trzy sposoby:

    1)    mailowo:  [email protected]
    2)    telefonicznie: (22) 566 33 00
    3)    korespondencyjnie: Ambra S.A., ul. Puławska 336 02-819 Warszawa

    Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej prosimy dodatkowo o umieszczenie w CV poniższych oświadczeń:

    „Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora Danych Osobowych umieszczonej w treści ogłoszenia o pracę.”

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO) przez spółkę AMBRA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000041726, z kapitałem zakładowym w wysokości 25.206.644,00 PLN (w całości wpłaconym) (dalej jako „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę procesu rekrutacji”

    Informujemy, że CV niezawierające dwóch powyższych Oświadczeń nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i zostaną usunięte.

    DOŁĄCZ DO NAS!
    www.ambra.com.pl