Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy ds. detalu

  • Kraków, Skawina, Myślenice, Słomniki, Bochnia, Wadowice, Skała, Miechów, Proszowice, Wieliczka, Nowe Brzesko, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Cukierniczo-Spożywczy "B&G" J.Biernacki, B.Gącik Sp.J.

    Producent lodów i dystrybutor mrożonek
    Poszukuje kandydatów/kandydatki do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bochnia, Kraków, Miechów, Myślenice, Proszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Tarnów (okolice), Wadowice, Wieliczka, Nowe Brzesko

    Kluczowe zadania:

    • Sprzedaż i promocja towarów firmy na powierzonym terenie
    • Prowadzenie firmowych programów promocyjnych
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Rozwój powierzonego rynku
    • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
    • Egzekucja ustaleń centralnych,

    Szukamy ciebie jeśli:

    • Łatwo nawiązujesz nowe kontakty , a różnorodność osobowości to dla Ciebie nowe wyzwanie
    • Posiadasz doświadczenie w rozmowach z klientem i budujesz partnerskie relacje
    • Potrafisz zdiagnozować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
    • Jesteś odpowiedzialny i konsekwentnie dążysz do celu
    • Potrafisz aktywnie współpracować
    • Cechuje cię samodzielność i potrafisz dobrze organizować swoja pracę
    • Posiadasz prawo jazdy kat B
    • Posiadasz podstawową znajomość obsługi MS Office
    • Doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie stałe +system premiowy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
    • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
    • Możliwość sprzedaży cenionych przez konsumentów produktów
    • Podstawową bazę klientów

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".